חפש
רוצה לזכות בנופש זוגי?
מלא מייל כעת והשתתף בהגרלת החודש

* טל"ח

אודות אתר בתי הארחה

באתר בתי הארחה ניתן למצוא מידע על בתי הארחה שונים בארץ . באתר תוכלו למצוא נופשים בבתי הארחה במחירים אטרקטיביים לקבוצות, משפחות וזוגות.

 

בחרו לכם את סוג הנופש ותוכלו למצוא כאן מגוון רחב של בתי הארחה בנופשים שונים ובאווירה מיוחדת. קיבוצים ומושבים בצפון, בדרום ובמרכז כוללים בתי הארחה נפלאים. ישנם בתי הארחה מהודרים ומפוארים עם חדרים  וישנם בתי הארחה שמחזירים אותנו לחיים הפשוטים בכפר או במדבר - מחדרים גדולים עם מיטה מרווחה, דרך אכסניות ועד לשינה על מזרונים בחאן מדברי באווירה קסומה. ישנם בתי הארחה במבנים עתיקים כמו מנזרים, ישנם בתי הארחה בנויים אבן או עץ וישנם בתי הארחה בנויים קש ובוץ - מה מתאים לכם? בבתי הארחה רבים ניתן ליהנות ממתקנים, פעילויות, מסלולי טיול, בריכה, משחקים ועוד.

 

אתר בתי הארחה הוקם על מנת לתת מענה ומידע על בתי ההארחה השונים בישראל , תמונות, המלצות, מסלולים, וכל מה שצריך לדעת על בית ההארחה שאתם מחפשים.

 

בית הארחה הוא הפתרון המושלם לנופש בקבוצות גדולות כמו ארגונים, ועדים, משפחה רחבה או חוג חברים. נופש כזה יוצר גיבוש וכימיה בין האנשים ומנתק אותם מהשגרה היומיומית והאופן בו הם רגילים לראות אחד את השני. בתי הארחה כוללים הופעות ופעילויות שונות למבוגרים והן לילדים.

 

תוכל לחפש באתר לפי איזור וישוב (בתי הארחה בגליל, בתי הארחה בכנרת ובעמקים, בתי הארחה במישור החוף, בתי הארחה במרכז, בתי הארחה בים המלח, בתי הארחה בדרום, בתי הארחה באילת), לפי סוג הנופש, כמות הנופשים ותוכל לראות אילו אטרקציות יש בכל מקום נופש.

 

לא מצאת מה שחיפשת - כתוב לנו ונסייע

מלא את הפרטים ולחץ 'אני מעוניין. חיזרו אליי'.


שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'אודות שתף עם החברים בטוויטר את 'אודות